Naším cílem je vaše spokojenost


O nás

Naše společnost se již řadu let zabývá řešením, správou a odkupem pohledávek, revitalizací případně likvidacemi společností. Spravujeme i vymáháme jednotlivé pohledávky i celá portfolia pohledávek po splatnosti pro obchodní společnosti i pro jednotlivé věřitele z řad podnikatelů i nepodnikatelů. Dále se zabýváme poradenstvím v oblasti insolvenčního řízení a příprav návrhů na povolení oddlužení.

Jelikož spolupracujeme s renomovanou pražskou advokátní kanceláří, jsme schopni Vám zajistit nejen kompletní právní servis spojený s řešením pohledávek a závazků, ale i další služby v oblasti obchodního a finančního práva a dalších právních oborů a to za velmi příznivé ceny.

V letošním roce také nabízíme poradenství v oblasti ochrany osobních údajů GDPR dle nového nařízení EU, které nabude účinnosti 25.května 2018.

 

Všechny údaje a skutečnosti podléhají přísnému režimu komerčního utajení a jsou považovány za důvěrné. Každému obchodnímu případu se věnujeme individuálně.
Kompletní informace o činnosti naší společnosti Vám ochotně poskytneme na našich telefonních číslech nebo při osobní schůzce.

 

Naším cílem je Vaše spokojenost

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.